Aktualności

14.10.2018

W ostatnim czasie miałam przyjemność trenować szermierkę pod okiem Tomasza Motyki, wicemistrza olimpijskiego z Pekinu, który kandyduje do Rady Miejskiej Wrocławia w okręgu nr 2, nr 2 na liście Prawa i Sprawiedliwości. Szermierka uczy wytrwałości i dyscypliny, a także strategicznego myślenia. Bez tego nie da się odnieść sukcesu, a walka już niedługo – pierwsze starcie już 21 października!

14.10.2018

PROGRAM DLA WROCŁAWIA – BEZPIECZEŃSTWO

Przedstawiam moje propozycje odnośnie bezpieczeństwa wrocławian, które jest najważniejsze!

12.10.2018

PROGRAM DLA WROCŁAWIA – KORKI

Korki we Wrocławiu są poważnym problemem. Kradną czas i pieniądze mieszkańców. Ruch drogowy trzeba usprawnić, bo kierowca to też mieszkaniec Wrocławia jak każdy inny. Ulice to miejski krwioobieg – muszą być przejezdne, równe i bezpieczne. Dlatego Wrocław będzie remontował, modernizował i budował drogi.

11.10.2018

PROGRAM DLA WROCŁAWIA – URZĄD MIASTA

Elementy programu dla Wrocławia dotyczące funkcjonowania Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Czas wprowadzić rozsądek i gospodarność do magistratu!

01.10.2018

INFORMACJA PRASOWA – MIRABUS TESTUJE BRAKUJĄCE POŁĄCZENIA AUTOBUSOWE

Wrocław, jako miejsce dobre do życia, to miasto z rozwiniętą siatką połączeń komunikacyjnych. W rozmowach mieszkańcy podkreślają, że potrzebują nowych i częstszych połączeń autobusowych. Chcę pomóc rozwiązać ten problem. Będziemy testować linie autobusowe zgłaszane przez mieszkańców wykorzystując MIRABUS. Będziemy na bieżąco informować, jakie trasy będą testowane. W najbliższą środę (3 X) i czwartek (4X) testujemy połączenie z Lipy Piotrowskiej do ulicy Kwiskiej. Autobus będzie wyruszać z Lipy Piotrowskiej (ul. Kminkowa) o równych godzinach 6.00 7.00 8.00 i 9.00.

Ulica
Kminkowa
Pełczyńska
Pełczyńska
Pełczyńska
Obornicka
Most Milenijny
Wejherowska
Legnicka

Przystanek
Kminkowa
Lipa Piotrowska
Kominiarska
Osobowice /stacja kolejowa/
Ćwiczebna
Most Milenijny
Wejherowska
Kwiska

W następnym tygodniu testować będziemy kolejne połączenie, zgłaszane przez mieszkańców – linię dowozową łączącą Pilczyce z Maślicami.

Kolejną trasa będzie zgłaszana od dawna przez Radę Osiedla lina WW „Wielka Wyspa” Pętla Bartoszowice – przystanek Olszewskiego – Spółdzielcza – Tramwajowa – Wajdy- Skłodowskiej-Curie – Plac Grunwaldzki, Rondo Regana – Plac Grunwaldzki – Most Szczytnicki – Kochanowskiego – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Monte Cassino – Bacciarellego – pętla Bartoszowice.

Czekamy na nowe propozycje od mieszkańców, będziemy je testować do 19 X 2018 r. Można je zgłaszać za pośrednictwem maila i profilu FB.

25.09.2018

W kampanii jesteśmy przy przyzwyczajeni do standardowych form komunikowania się z wyborcami. Jednak to na czym mi zależy to wyrażenie uczuć łączących mnie z naszym miastem. Mam nadzieję, że podzielają je również mieszkańcy i piosenka się spodoba.
Zapraszam do słuchania i oglądania.

19.09.2018

PROGRAM DLA WROCŁAWIA – SPORT

Sport uczy wytrwałości, odpowiedzialności i współpracy w grupie – moje pomysły dla wrocławskiego sportu.

19.09.2018

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE NA GĄDOWIE

11.09.2018

PROGRAM DLA WROCŁAWIA – ODRA

Przedstawiam kolejny punkt programu dla Wrocławia. Uczyńmy Odrę turystycznym magnesem miasta.

11.09.2018

PROGRAM DLA WROCŁAWIA – SZYBKA KOLEJ MIEJSKA

Dziś kolejny fragment programu SZYBKA KOLEJ MIEJSKA – tak długo się o niej mówi, że dorobiła się nawet strony w Wikipedii. Pora ją po prostu zbudować! Działajmy SZYBCIEJ!

06.09.2018

PROGRAM DLA WROCŁAWIA – EDUKACJA

PROGRAM DLA WROCŁAWIA – EDUKACJA to przyszłość nie tylko naszych dzieci, ale nas w wymiarze kulturowym, społecznym i ekonomicznym. EDUKACJA ma być PRAWDZIWIE EGALITARNA. Wrocławska szkoła będzie stawiać na wiedzę i rozwój umiejętności. Po pierwsze uczymy, jak się uczyć.